Oficiální stránky
               
ČESKÉHO KLUBU RINGA


                           Chcete být zástupcem a kontaktovatelem RINGO
                           ve vašem  městě, okrese, regionu nebo kraji?

                           Ozvi se na našem e-mailu: ringo@ringo.cz !!!
Úvodní
Ringo kroužky a hřiště dodáváme na dobírku. Více info zde

Vánoční turnaj v Olomouci 2019 Ringo turnaje

Vánoční turnaj v Olomouci 2019

AKTUALIZOVÁNO! - Letos Marek Mynář opět organizoval již tradiční Vánoční ringo turnaj UP Olomouc.

Turnaj proběhl v sobotu 21.12.2019 v Olomouci za účasti přes 30 týmů! yes

KDY:                     SOBOTA 21. 12. 2019 OD 15:00 DO 21:00
KDE:                     SPORTOVNÍ HALA UP (U SPORTOVNÍ HALY 2)
KDO:                     3 ČLENNÁ DRUŽSTVA JAKÉHOKOLI POHLAVÍ
REGISTRACE:      FACEBOOK.COM/RINGOLOMOUC (NEBO NA MARISMYN@GMAIL.COM)

Plakát ke stažení: /data/ckeditor/file/Plakát ringo.pdf

A výsledky?: 

Nováčci
1 místo: Tým ohlašující ticho - 
Marek Kostov Rostislav Šigut Jana Samuhelová
2 místo: Vůně lesa
3 místo: Kalipařmeni
4 místo: Bumbrlíci
5 místo: One-man band
6 místo: Spálené rohlíčky
7 místo: Vánočky

Rekreanti
1 místo: Kuřata -
Nela Solnická Martina Solnická Filip Kremzer
2 místo: Dlouhý, široký a Lenča
3 místo: Adventní věnečci
4 místo: Muchomůrky
5 místo: AHA
6 místo: Blondýnky

Pokročilí 1
1 místo: Malá fatra -
Honza bouchal Eva Buchničková Martin Flajsar
2 místo: Vyzyvatelé
3 místo: Trol ve sklepení
4 místo: Buchtilové
5 místo: Křupky
6 místo: Vlasatí buzíci

Pokročilí 2
1 místo: 3 grácie - 
Sára Zejdová Pája Myšáková Verča Myšková
2 místo: To je asi fuk
3 místo: Rumové kuličky
4 místo: Miciny
5 místo: Mazáci
6 místo: Svišti

Profíci
1 místo: Mimoni - 
Libor Hoření Martin Rytíř Markéta Davidová
2 místo: Kloci z Morave
3 místo: Sáňkaři
4 místo: Balcarova pěst
5 místo: Brainstorm
6 místo: Švédská trojka
7 místo: Pusinky

A kdo hrál v jednotlivých týmech? - to si najdete v této tabulce wink:
 
Úroveň   Název týmu Jméno 1 Jméno 2 Jméno kapitána
Nováčci 1 Bumbrlíci Víťa Kuhn Filip Hampel Ondřej Martinek
  2 Spálené rohlíčky Renata Kučerová Věra Martinovská Tomáš Tököly
  3 Vůně lesa Michael Kilian Vojtěch Zácha Matyáš Blažek
  4 One-man band Kristýna Volná Kateřina Chvílová Tomáš Kubáň
  5 Tým ohlašující ticho Marek Kostov Rostislav Šigut Jana Samuhelová
  6 Vánočky Vašek Tempír Šimon Zajíček Andrea Švecová
Rekreanti 1 Kuřata Nela Solnická Martina Solnická Filip Kremzer
  2 Adventní věnečci Konstantinos Tsivos Gabriela Pešáková Michaela Čechová
  3 Blondýnky Naty Zindlerová Kaspi Naty Horáková
  4 Muchomůrky Anežka Coufalová Kateřina Miklíková Michaela Maráčková
  5 Dlouhý, Široký a Lenča Lenka Perničková Vašek Burian Anička Burianová
  6 AHA Alena Žváčková Aneta Švecová Helena Hiklová
  7 Kalipařmeni Honza Vaša Rosta Dokoupil
Pokročilí 1 1a Trol ve sklepení Lukáš Pernica David Musil Zuzana Gottvaldová
  2a Malá Fatra Honza bouchal Eva Buchničková Martin Flajsar
  3 Křupky Vojta Nezval Karolína Tichá Robin Doležel
  4 VB Radka Valentová Vítek Svoboda Pepík Šindelář
  5 Buchtilove Chumchalova Teŕeza Jarda Vodstrčil Michal Novosad
  6 Vyzyvatelé Tomáš Haderka Semir Abaro Jakub Pernica
Pokročilí 2 1b Micini Jakub Pernica Tomáš Křetínský Adam Tihelka
  2b Svišti Pavel Petr Jana Flajsarova
  3 Rumové Kuličky Vít Mikulášek Jakub Macek Josef Bareš
  4 Mazáci Ondřej Lofítek Matěj Lofítek Tomáš Lofítek
  5 To je asi fuk! Lucie Elderová Lydie Pernicová Petr Ohlídal
  6 3 grácie Sára Zejdová Pája Myšáková Verča Myšková
Profíci 1 Pusinky Katerina Hausenerova Jiří Cirbus Ondřej Šebák
  2 Brainstorm Vladimír Krátký Lenka Švejdová  Tomáš Rabiskub
  3 Švédska trojka Ondřej Macík Tereza Ševčíková Kateřina Kuběnová
  4 Kloci z Morave Tomáš Riedl Zuzka Smičková Michael Dokoupil
  5 Sáňkaři Klára Staňková Michal Koždoň Martin Pernička
  6 Mimoni Libor Hoření Martin Rytíř Markéta Davidová
  7 Balcarova Pěst Vojtěch Hejzlar Jan Veselý Samuel Hejzlar